3391_11

Epos Emotion 3391

Epos Emotion 3391Dziś prezentujemy model Epos Emotion 3391. Jest to solidnie wykonany zegarek, który może zachwycić wyjątkową stylistyką i zastosowanymi kolorami.

O wyglądzie i ogólnym wrażeniu może jeszcze później. Na początku zajmijmy się sercem zegarka czyli jego mechanizmem.

Jest to zegarek mechaniczny, wykonany, jak na Eposa przystało bardzo solidnie.

Koperta wykonana jest ze stali chirurgicznej i kryje w sobie bardzo dobry, szwajcarski mechanizm ETA 2892 A2 z modułem 9000 DD odpowiedzialnym za odmierzanie dni tygodnia, miesiąca i faz księżyca.

Sama koperta jest dodatkowo zdobiona na bokach, zegarek na ręce trzyma się dzięki gustownemu, czarnemu paskowi wykonanemu ze skóry z zapięciem motylkowym, które sprawia, że zakładanie i zdejmowanie zegarka jest o wiele prostsze niż w tradycyjnych rozwiązaniach.

Tarczę zegarka trzeba zobaczyć. Nie da się jej opisać tak, aby oddać wszelkie niuanse, łącznie z kolorami, które mienią się w zależności od kąta, pod którym na niego patrzymy. Jeszcze większe wrażenie zegarek robi przy słabym oświetleniu. Powinno być na tyle ciemno, aby dominowały iluminescencyjne wskazówki, ale jeszcze na tyle jasno, aby wciąż można było dojrzeć małe punkciki na tarczy, Epos Emotion 3391sprawiające nieodparte wrażenie, że patrzymy na wschodzące na wieczornym niebie gwiazdy.

Podsumowując Zegarek Epos Emotion 3391 jest solidnym szwajcarskim czasomierzem, wykonanym ze starannością do której zobowiązuje marka Epos. Zastosowane materiały na pewno nie zawiodą użytkowników zegarka, a wzornictwo pozwoli im poczuć się wyjątkowo i nieszablonowo.

Zegarek Epos Emotion 3391 jest dostępny w :

 

 

 

Comments are closed.