Maurice Lacroix – ELIROS – 1084-PVP01-112-1

 

Maurice Lacroix Eliros Date Ladies EL1084-PVP01-112-1Zegarek Maurice Lacroix Eliros Date Ladies EL1084-PVP01-112-1 jest propozycją dla kobiet, które chciałyby mieć doskonały szwajcarski zegarek nie wydając na niego zbyt wiele. Zegarki firmy Maurice Lacroix są wręcz projektowane z myślą o właśnie takich odbiorcach. Stanowią idealne połączenie kunsztu zegarmistrzowskiego, precyzji, luksusu i elegancji z przemyślaną polityką cenową, dzięki której coraz więcej osób może sobie pozwolić na doskonały szwajcarski zegarek.
Zegarek Maurice Lacroix Eliros Date Ladies EL1084-PVP01-112-1 łączy w sobie klasyczną formę uwidocznioną poprzez gustowny i bardzo czytelny cyferblat. Patrząc na zegarek widzimy przede wszystkim zegarek – wskazówki, indeksy i bardzo gustowne rzymskie cyfry. Praktycznie nic nie zakłóca informacji, której po zegarku oczekujemy. Z dodatkowych elementów możemy liczyć jedynie na niewielki datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca. Uzyskujemy dzięki temu niezakłóconą elegancję, która wciąż podoba się wielu odbiorcom i której nieustannie poszukują.
Sercem zegarka jest automatyczny kwarcowy, zasilany baterią mechanizm, który gwarantuje dokładność i wygodę użytkowania. Kryje się on w stalowej, pozłacanej kopercie, a całość kompozycji dopina bardzo ładny czarny skórzany pasek ozdobiony logiem marki, co niewątpliwie dokłada prestiżu.
Podsumowując zegarek, można użyć tylko jednego wyrażenia – klasyka przez duże K. Dodatkowo okraszona doskonałym gustem, prestiżem i ceną, która w tym segmencie zegarków jest uznawana za atrakcyjną. Doskonała propozycja dla każdej kobiety ceniącej styl i elegancję.

 

Comments are closed.