Hugh Jackman jako ambasador marki MontBlanc

Niemiecka firma MontBlanc rozszerza swój związek z aktorem Hughiem Jackmanem, nazywając go północnoamerykańskim ambasadorem marki. Wybrany za „pionierski duch”, który idealnie wpisuje się w filozofię marki, Hugh Jackman został globalnym ambasadorem Montblanc na rynkach międzynarodowych w roku 2014. W swojej nowej roli, aktor będzie pojawiał się w kampaniach reklamowych i eventach nawiązujących do 110 rocznicy MontBlanc.
Najbardziej znany z roli Wolverine’a w filmowej serii Marvel X-Men, aktor użyczył swoich umiejętności przy produkcji najnowszego filmu promocyjnego MontBlanc.
Historię marki aktor zaczyna opowiadać na górze Mont Blanc – ośnieżonym szczycie Europy. Prosto ze szczytu schodzi do studia filmowego, w którym aktorzy wcielają się w rolę założycieli marki MontBlanc, skupionych na tworzeniu najwyższej klasy wiecznych piór. W dalszej części filmu aktor przechodząc pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami studia przenosi się w czasie i przestrzeni pokazując przy tym całą historię marki. Będziemy w klubie jazzowym, ale również będziemy świadkami tworzenia wysokiej klasy zegarków. Cały film można obejrzeć poniżej.

Comments are closed.